Spraw świąteczny prezent… swojemu pupilowi! Pomysły na upominki dla czworonogów

Spraw świąteczny prezent… swojemu pupilowi! Pomysły na upominki dla czworonogów

5 grudnia, 2018 Wyłączono przez Wielka zmiana

Prezenty na gwiazdkę dostają wszyscy członkowie rodziny. W wieku domach nie dziwi już więc nikogo, że przygotowuje się upominki pod choinkę również dla czworonożnych przyjaciół. Oto kilka pomysłów na prezent dla pupila.

Nowa zabawka

To idealny prezent dla czworonoga, gdyż na pewno sprawi radość. A każdy opiekun psa lub kota wie, że piłeczki, szarpaki, myszki i wędki potrafią zużywać się bardzo szybko. Nie może więc to być prezent nietrafiony czy zbędny. Akcesoria dla zwierząt służące do zabawy pomagają utrzymać domowym pupilom sprawność fizyczną i umysłową. Dobrym pomysłem może być interaktywna zabawka dla kota lub dla psa. Zajmie ona pupila na długi czas, a dzięki odpowiedniemu przesuwaniu ruchomym elementów dostanie nagrodę w postaci ukrytego przysmaku.

Nowe legowisko

Legowiska dla zwierząt są idealnym pomysłem na zimę, kiedy nie tylko ludzie marzą o tym, żeby otulić się ciepłym kocykiem. Możesz wybrać miękkie, puchate legowisko dla kota typu domek lub śpiwór, legowisko dla psa z wymiennym materacem lub wielofunkcyjne akcesoria, łączące elementy do zabawy i do spania, takie jak piętrowe wieże i budki z drabinkami i hamakami. Świetne na zimę będzie również legowisko na kaloryfer, które umożliwi koty spanie w najciekawszym miejscu domu.

Świąteczne ubranko dla psa

Akcesoria dla psów przybierają różne sezonowe postaci. Jeśli jesteś właścicielem przedstawiciela delikatnej rasy, wymagającego okrycia przed zimnem i śniegiem – możesz sprawić mu sweterek lub derkę ze świątecznymi motywami. Takie ubranka dla psa sprawia radość również rodzinie, gdy zamiast kartek świątecznych wyślesz im z życzeniami zrobione smartfonem zdjęcie wszystkich swoich domowników.

Przekąski klasy premium

Zwierzaki co prawda nie wiedzą, że święta wiążą się z wyjątkową atmosferą i innymi niż zazwyczaj potrawami. Ale docenią z pewnością trochę luksusu. Chcesz sprawić swojemu czworonożnemu przyjacielowi prezent – ekologiczne przysmaki dla psa lub kota w postaci suszonego mięsa będą czymś, co na pewno doceni.