Jaka biżuteria pasuje do jesiennej i zimowej odzieży?

Jaka biżuteria pasuje do jesiennej i zimowej odzieży?

21 października, 2022 Wyłączono przez Wielka zmiana

Jesień to czas, kiedy wielu z nas traci chęć do życia i poddaje się chandrze spowodowanej intensywnymi opadami deszczu, niższą temperaturą i chorobami. Warto z tym walczyć, chociażby przy pomocy ciekawych stylizacji wzbogaconych w oryginalną biżuterię. Kolczyki złote, ciekawe czarne bransoletki i oryginalne łańcuszki to dopiero początek.

Jakie trendy dominują w jesienno-zimowych stylizacjach?

Wybór jesiennej biżuterii powinien być przemyślany. Aż do następnego sezonu dziękujemy kolorowym koralikom, bransoletkom z muszelkami czy innymi fikuśnymi dodatkami. Zamiast nich stawiamy na nieco cięższe propozycje, które muszą pasować nie tylko do pory roku, ale przede wszystkim do urody osoby, która ją wkłada. Kolczyki złote, masywne wisiory oraz kilka bransoletek – kiedy liście lecą z drzew stawiajmy na oryginalność i nie bójmy się przełamywać stonowanych stylizacji.

Jesienią nosimy przede wszystkim golfy, kardigany, botki, wygodne jeansy. Przyjemne w dotyku tkaniny łączą się z oryginalną biżuterią i pozwalają stworzyć cudowne stylizacje. Szczególnie dobrze prezentują się złote łańcuchy, które warto nosić nie tylko na szyi, ale także na rękach. Trzeba koniecznie zdecydować się na wersję XXL, żeby dodatki zwracały uwagę, charakteryzowały się dobrym gustem i dodawały energii i życia.

Co jeszcze nosimy tej jesieni?

Kolejna propozycja, której nie może zabraknąć tej jesieni to długie albo okrągłe  kolczyki Złote modele nigdy nie wychodzą z mody, tym bardziej że doskonale dopasują do liści tańczących w powietrzu.

Kiedy chcemy wzbogacić elegancką stylizację, warto zadbać o biżuterię wzbogaconą szlachetnymi kamieniami utrzymanymi w kolorze fioletu albo biskupiego różu. Taki łańcuszek czy bransoletka przyciągnie wzrok i sprawi, że stylizacja nabierze oryginalnego charakteru.

Na uwagę zasługują również bardzo modne w kolejnym sezonie chokery. To rozwiązanie, które wzbogaci klasyczną czarną czy czerwoną sukienkę, ale idealnie nada się również do pracy. Najlepiej wybrać model wysadzany cyrkoniami albo kamieniami szlachetnymi.

Jeśli w Twojej garderobie nie ma kilku gustownych broszek najwyższy czas zdecydować się na taki zakup.