Różańcowa Siła Wielkiej Zmiany!

 

Siostra Łucja z Fatimy mówiła, że stanowi największą broń, Ojciec Pio określał go mianem „bicza na demony”, a Leon XIII najdoskonalszą formą modlitwy. Mowa o RÓŻAŃCU, na którym modlą się miliony ludzi z całego świata i za pomocą którego dokonują się cuda. Tak jak np. podczas bitwy warszawskiej w 1920 roku, w trakcie której to właśnie moc Różańca, na którym modlili się Polacy, odparła atak bolszewików.

 

Tę wielką siłę pokażemy w filmie o Różańcu − modlitwie, która zmienia bieg historii.

Pomóż nam dotrzeć do wszystkich potrzebujących!

 

Film będzie nosił tytuł "Teraz i w godzinę śmierci". Podczas gromadzenia dokumentacji reżyserzy odwiedzili różne rejony świata i zebrali wiele niesamowitych historii. Byli m.in. na Majdanie – tu poznali chłopaka, który w trakcie walk na barykadach znalazł zatopiony w błocie biały różaniec. Gdy go podnosił, przed tarczą wybuchły dwa granaty – gdyby nie osłona dzisiaj prawdopodobnie nie miałby nóg.

 

Z wielką radością chcemy obwieścić, że

zgromadziliśmy już 100% kwoty na akcję Wielka Zmiana! Bogu niech będą dzięki!

 

Dzięki zaangażowaniu naszych darczyńców zebraliśmy całą kwotę potrzebną do nakręcenia filmu. Raz jeszcze bardzo dziękujemy za wsparcie! Naszym celem w tym momencie jest dokończenie zdjęć oraz montaż i postprodukcja. Gdy film już będzie gotowy, pojawi się kolejne wyzwanie: promocja filmu. Ze swojego doświadczenia jako producenta i dystrybutora filmów wiemy, jak ogromną pracę trzeba wykonać, by film trafił do osób zainteresowanych i przekonał ich do pójścia do kina. Wiele z tych działań jesteśmy w stanie przeprowadzić bez nakładów finansowych. By akcja promocyjna mogła ruszyć, trzeba mieć jednak przygotowane odpowiednie narzędzia i... budżet.

 

 

Hojność naszych darczyńców zdecyduje, jakim budżetem promocyjnym filmu będziemy dysponować.

 

Potrzebujemy Twojego wsparcia, by móc wypromować ten film. Ośmielamy się więc prosić o kolejną wpłatę na miarę Twoich możliwości. Jeśli uznasz, że nasze działania mają sens i dobrym pomysłem jest nakręcenie film o sile różańca i dotarcie z nim do osób potrzebujących – pomóż.

 

 

Dlaczego robimy ten film?

 

Aktualności

Jak możesz pomóc?

Tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty dotrzemy do setek tysięcy ludzi potrzebujących modlitwy różańcowej. Możesz nas wesprzeć na trzy sposoby: poprzez modlitwę, darowiznę i rozdawanie ulotek akcji. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie odtąd wykorzystana na promocję filmu, a każdy, kto wpłaci choćby najmniejszą kwotę, na zakończenie otrzyma raport, co zostało zrobione.

 


Szybkie przelewy krajowe

Wpłata zostanie dokonana przez system Przelewy24 – jest on w pełni bezpieczny.

Kliknij poniżej, aby przejść do wyboru banku.

Tradycyjny przelew na konto bankowe

Pamiętaj, by koniecznie podać swój e-mail w tytule przelewu.

Nr konta: 86 1240 4719 1111 0010 6109 7224
Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe – różaniec – TWÓJ MAIL i TELEFON.
Dla wpłat zagranicznych:
IBAN: PL 86 1240 4719 1111 0010 6109 7224
SWIFT/ BIC code: PKOPPLPW
Zapewniamy pełną wiarygodność: każdy, kto dokona wpłaty i poda swój e-mail otrzyma pełne zestawienie potwierdzające na co pieniądze zostały wydane.

Szybkie przelewy zagraniczne

Wpłata zostanie dokonana przez system PayPal – jest on w pełni bezpieczny.

Kliknij poniżej, aby przejść do wyboru banku.

Zebraliśmy już

654 152,34 zł
a teraz zbieramy fundusze na promocję filmu
Dzięki hojności darczyńców zebraliśmy w 3 etapach cały budżet na tworzenie filmu. Teraz przeszliśmy do etapu czwartego – promocji.
Etap I
250 000 zł
100%
Etap II
200 000 zł
100%
Etap III
163 000 zł
100%
Etap VI
Promocja
41 152 zł

Wsparli nas

Nasi partnerzy